Misja sklepu Kind Bear

Sklep Kind Bear powstał z miłości do planety oraz stworzeń na niej żyjących. Zrodził się z potrzeby znalezienia w jednym miejscu kosmetyków w stu procentach wegańskich oraz przyjaznych środowisku. Produkty wybierane do naszego sklepu są tymi, których sami używamy lub obdarowujemy nimi naszych bliskich. Wierzymy, że małymi krokami jesteśmy w stanie zmienić świat na lepsze.

Nie wierzymy w półśrodki! Każdego z naszych dostawców sprawdzamy pod kątem odpowiednich certyfikatów, tak żebyście Wy nie musieli już tego robić. Możecie być pewni, że żaden z producentów, których u nas znajdziecie nie testuje kosmetyków na zwierzętach na żadnym etapie produkcji.

Wyznajemy zasadę „Myśl globalnie, działaj lokalnie”, dlatego znajdziecie u nas głównie produkty rodzimych producentów. Wspieramy małe firmy, bo wierzymy, że ich produkty warto pokazać światu.

Czuwamy także nad tym, by produkty, które do Was wysyłamy były pięknie i ekologicznie zapakowane. Nie używamy plastiku i dbamy o to, by nasze paczuszki nie zaśmiecały środowiska, a przy tym cieszyły Wasze oczy i zmysły.

 

A jaki jest nasz zespół?

Jesteśmy ludźmi pełnymi przeróżnych pasji (od podróży po planszówki), w sercu miłośnicy zwierząt, a w duszy propagatorzy życia bardziej eko i w zgodzie z naturą.

Szukamy dla Was wyjątkowych kosmetyków i pilnujemy żebyście cieszyli się z otrzymanych od nas paczek jak dzieciaki z prezentów pod choinką.